ВАЖЛИВО

У НААН забрали 100 000 га землі

14.08.2023 13:10
7b43079-rynok-zemli

Кабінет міністрів передав до сфери управління Фонду державного майна єдині майнові комплекси 25 державних підприємств, якими раніше управляла Національна академія аграрних наук і які мають на балансі 100 000 га земель сільськогосподарського призначення. Про це повідомила пресслужба ФДМУ, пише agronews.ua.

Завдяки цьому загальна площа сільськогосподарських земель, які знаходяться у ФДМУ, збільшиться до 370 000 га. Фонд планує виставити їх на відкриті аукціони на Prozorro.Продажі. Перші аукціони мають відбутися у 2024 році.

Робота Національної академії аграрних наук протягом останніх років постійно супроводжується скандалами, пов’язаними з землею. У листопаді 2020 року Національна поліція заявила, що керівництво НААН та її структурних підрозділів може бути причетним до розтрати земельних угідь, які перебували у веденні установ академії.

Найсвіжіший скандал відбувся лише кілька днів тому, коли нардепа Анатолія Гунька затримали за підозрою в отриманні хабаря за передання в оренду землі НААН.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: