НОВИНИ

У Москві виник ажіотаж на насіннєву картоплю

22.05.2022 09:24
8-35

Підвищений попит на посівний матеріал серед дачників-москвичів спровокував його дефіцит на підмосковних ринках та інтернет-магазинах. Таку картоплю продають за ціною від 68 до 137 грн/кг, або поштучно – по 9 грн за одну картоплину. Повідомляє mk.ru, пише agronews.ua.

«Схоже, думка про те, що цього року непогано б посадити картоплю, завітала до багатьох міських жителів, – йдеться у репортажі. – В результаті на підмосковних ринках утворився дефіцит насіннєвої картоплі, а ціни злетіли. Продають картоплю на посів тепер, як тюльпани – бульбами, по 20 рублів (9 грн. – ред.) за штуку».

На інтернет-сайтах вибір насіннєвого матеріалу невеликий, ціни – від 150 (зазвичай таких сортів немає) до 300 рублів за кілограм бульб. При цьому потрібно чекати доставку протягом двох тижнів.

На ринку у Талдомі, на крайній півночі Підмосков’я, знайшли посівну картоплю по 20 рублів за картоплину. Щоправда, не Синеглазка, яку найчастіше запитують покупці.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: