НОВИНИ

У МЕРТ створили Керівний комітет із питань удосконалення земельних відносин

22.01.2020 17:40
field-3375811

На установчому засіданні створено Керівний комітет із питань удосконалення земельних відносин, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Комітет створено в рамках проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Керівний комітет очолюється Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Діяльність Керівного комітету спрямована на координацію проектів в рамках зазначеного проекту ЄС та розроблення пропозицій щодо удосконалення управління земельними відносинами у сільській та міській місцевості. 

Так, передбачається створення наступних робочих груп:

– робоча група щодо створення та впровадження системи моніторингу земельних відносин;

– робоча група щодо створення та впровадження Державного аграрного реєстру;

– робоча група з розробки та впровадження національної інфраструктури геопросторових даних.

До складу Керівного комітету входять представники Мінекономіки, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства розвитку громад та територій України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, ДП «Національні інформаційні системи», Національного банку України та інші органи державної влади, які формують та/або реалізують державну політику у сфері, на яку спрямована діяльність комітету.

Крім того, до роботи Керівного комітету можуть залучатись експерти або представники інших організацій. Представники від Світового банку та ЄС братимуть участь у роботі Керівного комітету в якості спостерігачів.

Чергові засідання Керівного комітету проводяться один раз на три місяці.

Представники від Світового банку та ЄС братимуть участь у його роботі як спостерігачі. Засідання Керівного комітету будуть проводитися один раз на три місяці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: