АГРОФОТО

На Запоріжчині виростили гігантську черешню

18.07.2021 11:13
77_main-v1622708140

Черешеньки-гіганти виростили в с. Чкалове під Мелітополем (кол. Приазовський р-н). Про це повідомляє ria-m.tv, пише agronews.ua.

Урожай черешні цього року неабияк зіпсували дощі і багато фермерів уже навіть не приховують того, що зазнали колосальних збитків. Мало того, що плоди водянисті й розтріскуються, так ще купівельна спроможність на нулі. 

Однак у молодому саду під Мелітополем в цьому році виростили «фантастичну» черешню — врожаю трохи, але «чіпляє» вона своїми розмірами. Так, в діаметрі черешня двох сортів «Октавія» та «Вега» в агрофірмі «Ольвія» в с. Чкалове становить 33 мм. 

Директор агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод поділився урожаєм, підкресливши, що це перші плоди в молодому саду. Їх небагато, в іншому ж — черешню фермерам доводиться зрізати з дерев «по живому». 

«Це перші плоди в молодому саду. Їх не багато. Пригостив друзів і продав трошки. До речі, кінцевий споживач їв ці гіганти сьогодні по 45 грн за 1 кг. А в класичному 17-літньому саду залишилося гнити більше 25 тонн. Черешню з нього не беруть навіть за собівартістю збору (це 10 грн кг). Домогосподарки здавали крупноплідну черешню по 5 грн/кг … А ми перестали навіть зрізати, не вистачає трудових ресурсів… Будемо восени корчувати», — описав ситуацію Анатолій Тиховод.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: