НОВИНИ

У Маріупольському порту збудують зерновий термінал

01.11.2019 08:15
4c37f22aaeb8623c343033fcd902231a_M

Державне підприємство «Маріупольській морський торговельний порт» підписало меморандум з Адміністрацією морських портів України та двома приватними компаніями, який, зокрема передбачає будівництво зернового терміналу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Адміністрація Маріупольського морського порту.

«На інвестиційному форумі «RE: THINK invest in Ukraine» було підписано кілька важливих меморандумів. Серед них – між державними підприємствами «Маріупольський морський торговельний порт», «Адміністрація морських портів України» та приватними компаніями «Кофка Агрі Ресорсіз Україна» і «СТТ», – йдеться у повідомленні.

Зокрема у документі враховані умови будівництва зернового терміналу на території ДП «ММТП» і реконструкції причальних споруд та операційних акваторій. Все це прописано в рамках заходів з розвитку інфраструктури морських терміналів та Маріупольського порту в цілому.

Так, порт бере на себе зобов’язання забезпечити виконання робіт з будівництва зернового терміналу в тилу причалу №3, збільшити обсяги вантажопереробки через причали №№2-4 до обсягу, не менше, ніж 2,3 млн тонн на рік (нині – приблизно 0,5 млн тонн на рік). ДП «АМПУ» зі своєї сторони має виконати роботи з реконструкції гідротехнічної частини причалів №№2, 3 порту Маріуполь.

Наміри «КОФКО» та «СТТ» – забезпечити вантажопотік через причали №№2-4 соняшнику, гранульованого шроту соняшника та вантажів зернової групи, по кожній номенклатурі в обсязі, не меншому, ніж 400 тис. тонн на рік.

«Виконання всіх цих намірів сприяє залученню приватних інвестицій у розвиток державного сектору економіки, поліпшить інвестиційну привабливість Маріупольського порту», – підкреслюється у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: