НОВИНИ

У липні на майданчику УУБ підготували найбільше учасників земельних аукціонів

04.08.2023 11:05
an_post_03_08

У липні у системі Прозорро.Продажі відбулося 640 успішних аукціонів із продажу та оренди земельних ділянок. За їхніми результатами організатори, серед яких переважно органи місцевого самоврядування та приватні виконавці, отримали понад 235 млн грн.

Зокрема, близько 195 млн грн – це дохід від продажу ділянок на 170 аукціонах. Решта аукціонів – 470 – це торги із оренди державних та комунальних ділянок. Відтепер вони щороку будуть приносити громадам більше 39 млн грн.

Для участі у земельних торгах, як і у будь-яких аукціонах на Прозорро.Продажі, учасники повинні зареєструватися на електронному майданчику та подавати пропозиції і брати участь у торгах через особистий кабінет. Як і у попередні місяці, у липні найбільше учасників до усіх земельних торгів підготували на майданчику Української універсальної біржі: тут працювали понад 160 потенційних орендарів та покупців.

«Лідерські позиції, які ми постійно утримуємо у роботі – це свідчення професійності та досвіду нашої команди. Адже ми не просто надаємо нашим клієнтам доступ до системи онлайн торгів, а супроводжуємо їх повністю від моменту реєстрації до підписання угоди купівлі чи оренди. Окрім того, на майданчику УУБ розробили і тепер успішно працюють зручні та безкоштовні сервіси для моніторингу нових оголошень за заданими параметрами:  Земельний бот у Вайбері та аналогічний Земельний бот у Телеграмі», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий. І продовжує:

«Нині у системі Прозорро.Продажі понад 1200 актуальних оголошень із продажу та оренди земельних ділянок різного призначення та у різних регіонах України. Запрошуємо учасників до торгів на майданчику УУБ. Ми маємо знання, якими залюбки поділимося із вами, навчимо вас брати участь в аукціонах та перемагати на торгах.»Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: