НОВИНИ

З 5 лютого тестово запрацює Державний аграрний реєстр

31.01.2020 13:04
546c7ccc701ca

З 5 лютого стартує тестовий режим Державного аграрного реєстру — безкоштовного онлайн-сервісу для аграріїв. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Як він діятиме?

«Державний аграрний реєстр — це новий безкоштовний онлайн-сервіс для аграріїв. Зареєстровані агровиробники зможуть подавати заявки на виправлення помилок в кадастрі, подавати документи на отримання держпідтримки та перевіряти інформацію про себе у чотирьох реєстрах», — йдеться в повідомленні.

У тестовому режимі сервісу реєстр об’єднує інформацію з чотирьох джерел: Державний земельний кадастр, Реєстр юридичних та фізичних осіб, Реєстр речових прав, Реєстр тварин. Зазначимо, що для реєстрації в онлайн-сервісі необхідно мати актуальний електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Реєстрація безкоштовна та доступна усім без винятку аграріями, навіть якщо користувач не зареєстрований як сільськогосподарський «виробник.

У шести пілотних областях: Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській мобільні бригади операторів допомагатимуть усім бажаючим зареєструватися. Вони збиратимуть відгуки про функціонал і роботу системи та пропозиції щодо її покращення. «Державний аграрний реєстр є однією із складових великої системи заходів, спрямованих на впорядкування та раціоналізацію земельних відносин.

Цей сервіс покликаний зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною та простежуваною. Через особистий кабінет агровиробник зможе ефективно та швидко комунікувати з органами державної влади, слідкувати за новинами, державною підтримкою, ділитися інформацією», — пояснює Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

За словами заступника міністра, за допомогою реєстру заплановане запровадження програм таргетованої державної підтримки та оцінка її ефективності. «Можливості для корупції будуть зменшені через прозорий розподіл, а також публічний доступ до інформації про державну підтримку», — вважає Висоцький.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: