НОВИНИ

У Києві виявили лейкоз у ВРХ

06.07.2024 17:15
calf-2840961_640-640x375

На території Дарницького району Києва (Бортничі) виявлено лейкоз у великої рогатої худоби. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби м. Києва.

За рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при КМДА на територію двору особистого селянського господарства у Бортничах накладено карантинні обмеження у зв’язку з підтвердженням лейкозу у тварини.

Для недопущення поширення хвороби проводитимуть обстеження тварин, у разі виявлення хвору тварину ізолюють в окремому приміщенні. Після кожного дослідження та ізоляції хворих тварин проводять дезінфекцію приміщень і обладнання.

Хворих тварин забороняється забивати в господарствах, їх забій проводиться на бойнях та м’ясопереробних підприємствах під контролем офіційних ветеринарних лікарів.

Господарство вважати оздоровленими після вивезення усіх хворих тварин та отримання двох поспіль негативних результатів (з інтервалом 30-45 днів) серологічного дослідження худоби старше 6-місячного віку. У перший рік після оздоровлення серологічні дослідження проводять щоквартально.


Перегляди: 886
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: