ВАЖЛИВО

У Києві опале листя перетворюють на унікальне добриво

04.11.2021 15:36
f71023ff76edff9abe34af14e7d3bb77

У столиці розпочали перенаправляти опале листя для переробки його в біогумус за допомогою спеціальних хробаків.т Про це повідомляє  пресслужб міської ради, пише agronews.ua.

Зазначається, що у Києві щороку накопичується близько 100 тисяч кубометрів опалого листя, яке потрібно переробляти. Часто люди замість того, щоб направити його на утилізацію чи переробку, просто спалюють. Комунальники налагоджують роботу з підприємствами, що здатні забезпечити якісну переробку листя. Комунальні підприємства вже уклали відповідні угоди, що дають змогу переробляти опале листя, перетворюючи його на біогумус за допомогою сучасних технологій.

Етапність перетворення листя така: складування, обробка розчином та ферментація, а потім вже його переробка на гумус. Для цього застосовується технологія виробництва компосту та його переробки за допомогою вермикультивування.

Вона здійснюється за допомогою використання червоних кільцевих хробаків, які з’їдаючи органічні відходи, переробляють його в біогумус, що містить необхідні речовини для насичення ґрунтів.

Нагадаємо, що Ціни на кукурудзу рекордно зростають.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: