НОВИНИ

Китай попередив про зростання ризиків спалаху АЧС

13.01.2020 14:28
Pork_Bacon_150

Китайський уряд заявив, що прагнення країни щодо збільшення поставок свинини шляхом стимулювання пришвидшеного розведення свиней підвищила ризики погіршити кризу африканської чуми свиней, пише Meat-inform.

The South China Morning Post повідомляє, що ситуація з африканською чумою свиней в країні залишається складною. Заступник міністра сільського господарства Китаю Ю Кангчжэн заявив: “Ризик спалахів зростатиме при швидкому збільшенні кількості живих свиней”.

За словами пана Ю, маточне поголів’я в Китаї в грудні збільшилося на 2,2% порівняно з листопадом. Нагадаємо, з моменту виявлення АЧС в країні поголів’я свиноматок зменшилось на 40%.

Пан Ю не повідомив грудневих даних про загальне поголів’я свиней, але сказав, що кількість свиней, відправлених на забій, збільшилася на 14,1% порівняно з листопадом, оскільки фермери ліквідували свої стада напередодні фестивалю китайського Нового року. Зазвичай фермери відгодовують своїх свиней на забій перед святом, коли свинина користується великим попитом.

Зима та весна – це сезон захворювань тварин, включаючи чуму свиней, і “ризик поширення вірусу значно зросте”, оскільки перед святами в Китаї поширюватиметься більше живих свиней та свинини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: