НОВИНИ

У Хмельницькій області будують олійно-екстракційний завод

08.08.2020 12:06
shutterstock_72482233_1

У Старокостянтинові, що на Хмельниччині, будується великий олійно-екстракційний завод. Про це повідомляє Поділля News,  пише agronews.ua.

 Це високотехнологічний та один з найпотужніших заводів з переробки масляних культур у Європі. За рік він перероблятиме 1 мільйон тон насіння соняшнику. Щодоби підприємство зможе приймати 5000 тон насіння автотранспортом та 2000 тон залізничним сполученням. А добова потужність переробки становитиме: соняшник – 3000 тон, соя — 1300 тон та рапс — 1300 тон.

 Як розповідає міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук, добігає завершення перша черга будівництва, що включає адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Також тут працюватиме унікальна альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, що вироблятиме струм із відходів виробництва — лузги соняшникового насіння.

   «І все це стало можливим завдяки сприятливому економічному клімату нашого міста, над створенням якого сумлінно працює вся команда міської ради. Переконаний, що цей проект буде ефективним прикладом іншим інвесторам, які в майбутньому вирішать пов’язати свій бізнес із нашою ОТГ», — резюмує очільник міста.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: