НОВИНИ

У Франції збільшилося виробництво черешні

21.06.2024 18:15
Fresh,Sweet,Cherries,Bowl,With,Leaves,In,Water,Drops,On

Станом на 1 червня 2024 року цьогорічне виробництво французької черешні оцінюється в 37 000 тонн, що на 10% більше, ніж у 2023 році, незважаючи на погану погоду в травні. Це збільшення торкнеться всіх французьких регіонів. Про це повідомляє freshplaza, пише agronews.ua.

Початок маркетингового року можна порівняти з минулорічним. Погана погода зменшила пропозицію на ринку, а ціни залишаються високими, вище середнього п’ятирічного показника.

В Окситанії погана погода в травні вплинула на якість фруктів і призвела до зупинки збору врожаю ранніх сортів, які постраждали найбільше. Тим не менш, очікується, що виробництво буде вищим, ніж торік (+12%).

В Овернь-Рона-Альпи погана погода в травні також завдала шкоди вишні (розколоті плоди, недостатня твердість), що змусило виробників провести великі операції з сортування, щоб вивести фрукти на ринок. Навантаження на дерева є задовільним, особливо для пізніх сортів з твердою м’якоттю, а загальний обсяг виробництва, як очікується, буде на 10% вищим, ніж минулого року.

У регіоні Прованс-Альпи-Лазурний берег, незважаючи на деякі втрати через погану погоду в травні, очікується, що обсяги виробництва будуть на 9% вищими, ніж торік.

У травні 2024 року ціни на черешню були стабільними порівняно з минулим роком і на 6% вищими за середній п’ятирічний показник. Цей рівень відповідає дефіциту пропозиції на початку сезону. Погана погода сповільнила початок кампанії та змусила проводити сортування, зменшивши обсяги ранніх сортів. Попит також був покараний погодою і високими роздрібними цінами на ранню черешню.Перегляди: 22
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: