НОВИНИ

У двох районах Одещини є дуже забруднені вогненебезпечними предметами земельні ділянки

12.09.2023 16:21
pole-prezident

В Україні загалом близько 20% земельного фонду сьогодні є постраждалим внаслідок російської агресії. На території Одеської області на сьогодні в двох районах є земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які обліковуються як забруднені вогненебезпечними предметами. Наразі проводиться оцінка, і наприкінці вересня можна буде точно сказати їхню кількість. Про це повідомила директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова під час брифінгу в Media Center Ukraine, пише agronews.ua.

«На сьогоднішній день затверджені методики фіксування збитків в умовах воєнного стану, і в Одеській області вже створена та працює комісія. Наразі йде збір даних та проводиться роз’яснювальна робота з юридичними та фізичними особами, які постраждали внаслідок російської агресії. Юридичний відділ надає супровід з консультування — як кожне підприємство має правильно заактувати всі збитки для того, щоб потім можна було правильно подавати на відшкодування», — розповіла Алла Стоянова.

Вона додала, що росія відповість за кожен злочин, який вона скоїла на нашій землі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: