НОВИНИ

У ДПЗКУ проведуть фінансовий аудит

10.02.2022 13:22
139165-1_large-28535

Кабінет Міністрів України доручив Державній аудиторській службі провести фінансовий аудит АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України»,  (ДПЗКУ), яка у січні не змогла виплатити $95 млн кредитом китайському Ексімбанку. Про це повідомляє Сергій Марченко, пише agronews.ua.

«Доручити Державній аудиторській службі під час державного фінансового аудиту діяльності АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» дослідити питання цільового використання та своєчасності повернення кредитів і позик, залучених під державні гарантії», — сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

За його словами, уряд також доручив цьому відомству  дослідити питання законності і ефективності планових витрат коштів, погоджених Мінфіном відповідно до договору №147 про погашення заборгованості товариства перед державою за виконання гарантійних зобов’язань.

Також аудитори повинні будуть оцінити спроможність ДПЗКУ повністю погасити заборгованість перед державою.

Мінфін впродовж першого півріччя 2022 року має подати на розгляд Кабміну проєкт постанови, який визначатиме механізм проведення такого аудиту.

Читайте також: На Дніпропетровщині скоєно напад на начальника Держгеокадастру.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: