НОВИНИ

У Дніпропетровській області почав роботу новий комплекс з переробки олійних

22.01.2019 16:25

На початку січня 2019 р почав свою роботу новий комплекс переробки олійних культур ТОВ «Рістон ОЙЛ». Підприємство розташоване на території, що межує з територією ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор» і побудовано на власні кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій в будівництво склала близько 350 млн грн. Плановою потужністю комплексу є 640 т переробки насіння соняшнику в добу, з цілодобовим режимом виробництва. Про це повідомила прес-служба компанії.

Із запланованого щорічного обсягу переробки в 200-220 тис. Т насіння соняшнику підприємства групи вирощують власного насіння 50-60 тис. Т, решта об’єму сировини підприємство планує купувати у місцевих сільгоспвиробників.

Комплекс знаходиться в м Перещепине на Дніпропетровщині. Підприємство має можливості відвантаження продукції залізничним транспортом (ст. Перещепине, Придніпровської залізниці), на відстані 5 км знаходиться автомобільна дорога державного значення.

«Основним напрямком діяльності комплексу є глибока переробка олійних культур. Планується випуск такої продукції: соняшникова олія, шрот гранульований, експандованих макуха, з відходів виробництва – пелети для опалення », – йдеться в повідомленні.

У Групі відзначають, що підприємство побудовано по найсучаснішими новітніми технологіями, з використанням безпечного обладнання з мінімальними викидами шкідливих речових в атмосферу.

«До складу комплексу входять: олієпресовий цех, цех екстракції, виробничо-технічна лабораторія, котельня, яка працює на власних відходах виробництва. Лабораторія укомплектована сучасним обладнанням, що дозволяє робити аналіз продукції максимально швидко і якісно. Виробничі цехи оснащенні якісним і новітнім обладнанням як вітчизняного, так імпортного походження. Продукцію підприємства планується реалізовувати не тільки в Україні, а й в усьому світі », – розповіли в компанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: