НОВИНИ

У Держводагентстві розповіли, на яких річках низький рівень води

13.03.2020 12:02
3853-1

Державне агентство водних ресурсів України попередило, що через відсутність кліматичної зими спостерігається маловодність у басейні річки Рось. Про це повідомили у Держводагентстві, пише УНН.

“За даними Укргідрометцентру, маловодність фіксується у басейні річки Рось. Нестача води відчувається здебільшого локально, особливо на малих річках”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що пори року та кліматичні зміни впливають на всю екосистему, особливо на гідробіологічні характеристики територій.

“Про значний вплив води на стан навколишнього природного середовища свідчить те, що саме у дельтах річок формуються найбагатші та різноманітніші екосистеми. У будь-якому випадку, у разі дефіциту води, пріоритетність буде надаватись використанню води для питних і побутових потреб, як це передбачено статтею 45 Водного кодексу України”, — додається у повідомленні.

Також відмічається, що Держводагентство може обмежити права водокористувачів.

“Таким чином, при встановленні режимів роботи водних об’єктів в умовах жорсткої економії перевага буде надаватись потребам населення та аграріям перед потребами бізнесу, наприклад, гідроенергетики”, — акцентується увага у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: