НОВИНИ

У Держрезерві України було виявлено масштабні схеми розкрадання пального

04.06.2020 13:32
https://agronews.ua/

Під час перевірки Державного резерву України аудиторською службою були виявлені масштабні схеми розкрадання пального. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці радник міністра МВС України Михайло Апостол, пише agronews.ua.

“Знайшли цікаву цистерну з нафтопродуктами. Якщо по ній стукнути, то гуде, як порожня, якщо взяти щупом пробу рівня, то цистерна повна. Зрештою з’ясувалося, що під віконечком для щупа було приварено трубу, і лише вона була заповнена нафтопродуктами, а решта цистерни була порожньою. Отакі винаходи. І багато інших, яким правоохоронці дають оцінку. Тобто певний товар є, але під час перевірки з’ясовується, що його вже немає”, – зазначив Апостол. 

Крім того, Михайло Апостол додав коментар про крадіжку зерна. Зокрема, про те, що на одному з підприємств була відсутня партія зерна у розмірі 18 тис. т, на іншому 20 тис. т, на третьому 112 тис. т.

Про ситуацію в Держрезерві України.Відносно інформації ,яка надана в інтерв’ю колишнього керівника Держрезерву Ярослава Погорілого про виявлену аудиторською службою кричущих недостач і в тому числі зерна,на суму понад 800 млн.грн. Поліція розпочала провадження за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України . У разі підтвердження фактів,на винних чекає суворе покарання .Назву декілька .Насамперед про привласнення державного майна. Тобто певний товар за документами на складах є, але під час перевірки з'ясовується, що його вже немає. На одному з підприємств не знайшли майже 18 тисяч тонн зерна, на іншому — майже 20 тисяч, на третьому — 112 тисяч тонн. От уже 150 тисяч тонн зерна, які буцімто у нас є, але насправді вже давно розкрадені та продані.Знайшли цікаву цистерну з нафтопродуктами. Якщо по ній стукнути, то гуде, як порожня, якщо взяти щупом пробу рівня нафтопродуктів, то цистерна повна. Зрештою з'ясувалося, що під віконечком для щупа було приварено трубу, і лише вона була заповнена нафтопродуктами, а решта цистерни стояла порожньою. Отакі винаходи. І багато інших, на які правоохоронці дадуть оцінку.Це тільки початок оприлюднення інформації

Posted by Михайло Апостол on Tuesday, June 2, 2020

“От уже 150 тисяч тонн зерна, які буцімто у нас є, але насправді вже давно розкрадені та продані”, – наголосив Апостол.

Нагадаємо, у Держрезерві миші з’їли зерна на 800 млн грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: