НОВИНИ

Держпродспоживслужба України в умовах карантину виконує функції СЕС

25.04.2020 10:08
unnamed-21762

Держпродспоживслужба продовжує виконувати функції колишньої СЕС в умовах карантину для запобігання поширення коронавірусу. Про це у інтерв’ю для AgroPolit.com розповіла в. о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, пише agronews.ua.

У період карантину представники Держпродспоживслужби працюють разом з колегами із лабораторій МОЗ та допомагають у заходах для скорочення можливостей поширення коронавірусу. 

«Наші спеціалісти залучені до медико-санітарного контролю на державному кордоні, перевірки та огляду транспортних засобів, контролю нагляду за проведенням дезінфекції на органами місцевої влади. Ми моніторимо, як органи місцевої влади забезпечують карантинні заходи на відповідних територіях, а також були включені до комісії спільно з лабораторними центрами МОЗ до огляду та підготовки місць обсервації, пов’язаних із коронавірусом», – повідомила в.о. голови Держпродспоживслужби. 

Серед обов’язків фахівців Держпродспоживслужби – санітарний нагляд за сферами діяльності людей, які виходять за межі епідемії коронавірусу. 

Це контроль якості води, контроль за проведенням карантинних заходів, заходи на кордоні, перевірка та дотримання карантинних обмежень закладами, які, відповідно до постанови №211, мають або не мають права здійснювати свою діяльність. Проводили аналіз, що за останні 3 тижні було більше 12 тисяч позапланових заходів, пов’язаних із дотриманням карантину», – розповіла Шевченко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: