НОВИНИ

У Держгеокадастрі заявили про відсутність коштів на оцифровку земфонду

09.02.2022 13:01
zemlya67

Вартість оцифровування фонду землеустрою та оцінки земель архівів попередньо оцінюється у 200,5 млн грн і на 2022 рік коштів на ці видатки в держбюджеті відсутні. Про це повідомляє land.gov.ua, пише agronews.ua.

«За повідомленням Держгеокадастру, на сьогодні впроваджується оцифровування матеріалів Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель. Чинне законодавство передбачає переведення матеріалів фонду землеустрою та оцінки земель в електронну форму та передачу їх із районів до обласних управлінь Держгеокадастру. Це дозволить оперативно використовувати їх органами Держгеокадастру та державними реєстраторами», — ідеться у повідомленні.  

Зазначається, що до Держгеокадастру продовжують звертаються громади та органи місцевого самоврядування з проханням залишити архіви у розпорядженні районів.

Враховуючи обставини, що склалися із фінансуванням оцифровування документів, громади за наявності вільних коштів у бюджеті мають змогу самостійно оцифрувати матеріали фонду землеустрою, залишивши собі електронні копії архівів для власного користування та надання якісних адміністративних послуг», — повідомили в Мінагрополітики. Додається, що оцифрування однієї одиниці документації коштує в середньому 24,45 грн. Перелік документації із землеустрою й оцінки земель розміщено за посиланням.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: