НОВИНИ

У Чорнобильському біосферному заповіднику впроваджують ГІС-технології

24.02.2020 08:32
108170

В Інституті географії НАН України обговорили з представниками Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника проблеми функціонування заповідника і можливості Інституту географії щодо їх вирішення. Зокрема, щодо досліджень за напрямами екологічно орієнтованого планування, ландшафтної радіоекології та застосування сучасних геоінфомаційних систем. Про це пише Agronews.

Фахівцями Житомирського національного агроекологічного університету розроблено стратегію імплементації ГІС-технологій у виробничу діяльність Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Геоінформаційне картографування надає можливість оперативного укладання, редагування та виводу до користувача тематичних карт. Подальша робота передбачає доповнення існуючої бази даних показниками за останні роки, що дозволить прослідкувати динаміку та тенденції здійснення природоохоронних заходів.

Наприкінці минулого року між Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником та Житомирським національним агроекологічним університетом було підписано договір про співробітництво. В тому числі щодо використання геоінформаційних систем та порталів «OpenDate» для вирішення прикладних задач установи. Наразі він втілюється у практику.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: