НОВИНИ

У Чехії робот засіяв поле кукурудзою

01.06.2020 10:32
https://agronews.ua/

Pобот Robotti данського виробника Agrointelli засіяв кукурудзою 20 га поля під час випробувань у Чехії. У подальшому до випробувань хочуть залучити ще чотири роботи. Про це повідомляє Agroportal24h, пише agronews.ua.

Це вже не перше випробування данського робота, однак цього року  його було модернізовано: піднято раму, встановлено шини більшого розміру, збільшено паливний бак.

Робот оснащений двома 4-циліндровими дизельними двигунами Kubota потужністю 75 к.с. кожний. З новим баком робот може працювати без заправки до 12 годин.

Машина оснащена низкою функцій безпеки. Скануючи весь простір, робот бачить усі об’єкти в полі за допомогою інтелектуальної системи виявлення перешкод. При зіткненні з перешкодою він зупиняється. За незвичайних ситуацій машина повідомляє оператора.

Оператор взяв на себе керування (за допомогою пульта) лише один раз, коли роботові потрібно було підлаштуватися до підйомника насіння.

Робоча швидкість робота з сівалкою Monosem NC з шістьма сошниками становила 5 км/год. Ширина міжрядь становила 45 см. Реальна продуктивність машини – 1,2 га/год на великому полі.

На думку фермера Павла Мілати, на чиєму полі проводилися випробування, швидкість роботи можна збільшити до 8 км/год, і засівати 15 га за 10 год.

Нагадаємо, у Данії створили робота, який може сіяти та сапати бур’яни.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: