НОВИНИ

У 2023-му учасники земельних торгів працюють на майданчику УУБ

15.09.2023 12:36
an_post_15_09_23

У 2023 році у системі онлайн аукціонів Прозорро.Продажі уже відбулося понад 3,9 тис. успішних земельних торгів. Участь у них узяли майже 5 тисяч агровиробників та інших підприємців. При цьому деякі із них подавали свої пропозиції неодноразово. Тож брали участь у кількох аукціонах.  

Найбільше потенційних інвесторів та орендарів підготували до цих торгів на майданчику Української універсальної біржі: понад 1 тисячу пропозицій. І більшість із учасників впевнено виборювали перемогу на аукціонах.

«Ми завжди працюємо над тим, щоб надавати нашим клієнтам максимальний сервіс на майданчику, щоб учасникам було легко та просто подавати пропозиції на нашому маркетплейсі. А додаткові сервіси на зразок Земельних ботів у Вайбері  чи Телеграмі полегшують підписникам моніторити нові оголошення із продажу та оренди земельних ділянок, не витрачаючи на це час і при цьому не боятися пропустити цікавий аукціон», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий.

Наприклад, на Хмельниччині орендувати сільськогосподарські землі Красилівської міської ради та Жванецької сільської ради бажали по 11-13 аграріїв. Завдяки ґрунтовній підготовці до аукціону право користуватися землями вибороли учасники на майданчику УУБ. 

«Нині у системі онлайн торгів понад 1200 оголошень із продажу та оренди земельних ділянок. Майданчик УУБ запрошує учасників до аукціонів та консультацій. Ми не лише забезпечуємо доступ до земельних торгів, а й навчаємо успішно брати у них участь: від моменту реєстрації та пошуку цікавого лоту до підписання угоди оренди чи купівлі», – інформує Сергій Гладкий.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: