НОВИНИ

У 2022 році очікують суттєве скорочення витрат на корми для молочного скотарства

24.01.2022 14:01
28-08-2013-13-21-58-1-

Підвищення цін на корми призвело до зниження рентабельності світової молочної галузі у 2021 році. У 2022 році очікується деяке скорочення витрат на корми. Про це повідомляє dairynews.ru з посиланням на дані звіту USDEC, пише agronews.ua.

«Минулого року спостерігався неймовірно високий попит на кукурудзу за кордоном, насамперед із боку Китаю, поряд зі зниженням виробництва у країнах-експортерах, таких як Бразилія», — йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що очікується, що у 2022 році в Україні, Бразилії та Аргентині будуть добрі врожаї кукурудзи, що може знизити ціну на корми.

«Загалом, ми очікуємо, що в океанських перевезеннях має відбутися деяке ослаблення, але ми не очікуємо повернення до витрат на 2019 рік чи надійності перевізника. Вступаючи у 2022 рік, ми вважаємо, що посилення податково-бюджетної політики, потенційне підвищення відсоткових ставок призведуть до того, що попит на споживчі товари повернеться до рівня, близького до передпандемічного», — коментує Стівен Кейн, аналітик USDEC.

Читайте також: Як не втратити угоду та гарантійний внесок після перемоги у земельному аукціоні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: