НОВИНИ

Ціни на вітчизняні тепличні огірки знизилися на 23%

08.02.2020 17:21
ogy

У тепличних господарствах всіх регіонів України, окрім Західного, приступили до збору тепличного огірка нового обороту, ціни при цьому за тиждень знизилися з 20-100 грн/кг до 70-75 грн/кг, що на рівні минулого року. Про це повідомляє EastFruit.

За інформацією видання, нині продажі тепличних огірків місцевого виробництва ведуться невеликими партіями. Прогнозують, що великооптові партії товару надійдуть на ринок вже з наступного тижня, тобто практично в той же час, що і минулого року.

Українські тепличні  комбінати починали реалізацію своєї продукції з досить високих цін. Так, ще в понеділок ціни на український огірок озвучувалися в діапазоні 90-100 грн/кг ($3,66-4,07/кг), що в середньому на 32% дорожче, ніж на початку сезону минулого року.

Але, сьогодні ціни на огірки вже знизилися до рівня цін за аналогічний період 2019 року, 70-75 грн/кг ($2,85-3,05/кг). Так, тільки з початку тижня українські огірки подешевшали в на 23%.

На думку представників тепличної галузі,таке різке зниження цін на тепличний огірок на самому початку сезону, пов’язане з присутністю на ринку порівняно недорогого імпортного огірка, а також сильною конкуренцією між місцевими тепличними комбінатами.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: