НОВИНИ

Ціни на українські овочі впали до найнижчих за 3 роки

30.10.2020 08:32
shutterstock_1186809682

У жовтні 2020 року українські овочі суттєво впали у ціні. Фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні 3 роки, розповів директор оптового ринку «Шувар» Іван Федишин на своїй сторінці у Facebook. Про це повідомляє agronews.ua.

«Для покупців це безперечно плюс. Особливо, якщо згадати, що рік тому в цей час картопля коштувала по 10-12 грн/кг, а сьогодні — від 5,5 грн/кг. Проте якщо такі низькі ціни збережуться впродовж зими, то наступного року можемо отримати протилежний ефект. Поясню чому. Через низьку ціну на врожай менше аграріїв вирощуватимуть овочі у наступному сезоні. А це — менший врожай, вищі ціни та поява імпорту», — додав він.

У свою чергу керівниця департаменту Аналітика гуртового ринку «Шувар» Тетяна Гетьман зазначила, що початок сезону 2020/21 все більше стає подібним на справжній виклик для аграріїв та трейдерів.

«Але ж бувало і значно гірше. Ми дуже розраховуємо на витримку наших фермерів. У такі непередбачувані часи системні, сплановані продажі рятують, як ніколи», — підсумувала вона.

Нагадаємо, оприлюднено прогноз закупівельних цін на живих свиней на 2 – 8 листопада 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: