ГОЛОВНЕ

Ціни на цибулю в Україні почали знижуватися

07.02.2019 08:56

Тільки з початку поточного тижня ціни на цибулю в Україні впали на 6% Ціни на цибулю в Україні почали знижуватися під тиском зростаючого пропозиції. Незважаючи на те, що попит на якісну цибулю істотно збільшився, так як багато оптові компанії закуповують його для перепродажу за вищою ціною навесні, цього поки недостатньо, щоб стабілізувати ціни, пише EastFruit.

Так, тільки з початку поточного тижня ціни на цибулю в Україні впали на 6%. Сьогодні українські фермери ведуть продажу по 13-15 грн / кг ($ 0,48-0,56 / кг), в залежності від якості і регіону виробництва.

Зниження цін фермери також пояснюють різким погіршенням якості продукції. Багато закладали в сховища вологий лук, який в умовах теплої зими почав швидко проростати. Стимулювання збуту некондиційної продукції навіть шляхом зниження цін зараз не приносить бажаних результатів: деякі продавці готові віддавати цибулю і по 9 грн / кг ($ 0,33 / кг), але активність покупців в цьому сегменті дуже низька.

Великі гравці ринку в цих умовах зайняли вичікувальну позицію, намагаючись притримувати продукцію для реалізації в більш пізній період.

Проте, варто відзначити, що в даний час якісну цибулю в українських господарствах коштує в середньому в 5 разів дорожче, ніж на початку лютого 2018 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: