НОВИНИ

Ціни на кукурудзу в портах України знову знижуються

28.02.2021 07:02
b2c83b18

Згідно з даними ІА “АПК-Інформ”, домінування тенденції зростання цін на кукурудзу в глибоководних портах України в кінці поточного тижня змінилося знижувальним трендом, пише agronews.ua.

“Ключовий сплив на ціни мало зниження світових котирувань, перш за все на біржі СВОТ, на тлі різкого зниження вироблення етанолу, а також скорочення експортних відвантажень американської зернової. Крім того, сформовані високі ціни на українську кукурудзу негативно позначилися на її привабливості та затребуваності на глобальному ринку. Факторами, що стримують більш активне зниження цін, залишаються попереднє зміцнення котирувань нафти та затримка збирання сої / сівби кукурудзи в Бразилії”, – прокоментувала ситуацію керівник відділу локальних ринків ІА “АПК-Інформ” Анна Танська.

Під впливом вищевказаних факторів ціни попиту трейдерів на кукурудзу, досягнувши в середині тижня 8300-8700 грн/т СРТ-порт, почали знижуватися і станом на 26 лютого в основному складають 7900-8550 грн/т СРТ-порт відповідно.

«При цьому максимальні ціни продовжують озвучувати одиниці, в той час як мінімальні в ряді випадків становлять 7750 грн/т СРТ-порт. Доларові ціни також суттєво знизилися. В цілому, з урахуванням збереження досить високих оцінок потенціалу виробництва кукурудзи в Південній Америці подальше здешевлення зернової – це лише питання часу”, – вважає А.Танська.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: