НОВИНИ

Ціни на білокачанну капусту продовжують зростати

14.02.2019 12:22

На українському ринку триває зростання цін на білокачанну капусту. Тільки з початку тижня ціни на продукцію в господарствах зросли в середньому на 12%, передає EastFruit.

Так, на сьогоднішній день цю продукцію на українському ринку пропонують до продажу по 7-9 грн / кг ($ 0,26-0,33 / кг). З підвищенням цін активність покупців не знизилася, попит продовжує рости, стимулюючи тим самим подальше підвищення ціни.

Далі підвищувати ціну на якісну капусту українським виробникам дозволяє скорочення пропозиції з необладнаних сховищ. Також підтримку цінам надає підвищення попиту з боку оптових компаній.

Необхідно додати, що на даний момент ціна на білокачанну капусту в Україні в середньому в 2,8 разу вище, ніж в аналогічний минулорічний період. При цьому, більшість ключових гравців ринку, впевнені в тому, що ціна і далі буде підвищуватися. Фермери, які мають в розпорядженні обладнані сховища, зупинили продажу до початку березня, в надії на подальше підвищення цін в сегменті білокачанної капусти. В цілому ж, за словами фермерів, погодні умови поточної зими сприятливі для зберігання овочів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: