НОВИНИ

Угорщина може стати четвертою країною, з якою Україна підпише транспортний безвіз

24.02.2020 19:02
202921.076852.6288

Уряд працює над лібералізацією автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною у найближчий перспективі. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій за результатами зустрічі з Державним секретарем з питань транспорту Міністерства інновацій технологій Угорщини Ласло Мошоці. Про це пише Урядовий портал.

Сторони обговорили лібералізацію умов виконання автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною, реалізацію спільних інфраструктурних проєктів.

Владислав Криклій відмітив важливість для розвитку українсько-угорського транспортного діалогу зустрічі прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби з міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, яка відбулася 7 лютого 2020 року в Києві.

«Розвиток співробітництва між Україною та Угорщиною має позитивну динаміку. Українською строною розроблено проєкт Протоколу про внесення змін до діючої двосторонньої угоди про міжнародне автомобільне сполучення, яким передбачається лібералізація двосторонніх та транзитних вантажних перевезень та нерегулярних пасажирських перевезень. Треба також відповідати вимогам часу – робити транспортні коридори цифровими, а це означає, що паперові дозволи на перевезення мають бути замінені зручними електронними сервісами», – наголосив Владислав Криклій.

Очільник Міністерства також повідомив, що наразі опрацьовується реалізація спільних проєктів, спрямованих на покращення прикордонної транспортної інфраструктури, зокрема, будівництво об’їзної автомобільної дороги м. Берегово та с. Астей до МАПП «Лужанка» та мостовий перехід в міжнародному-автомобільному пункті пропуску «Захонь – Чоп».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: