АГРОФОТО

Ristone Holdings запустить другий комплекс переробки олійних культур

19.10.2019 12:33
COPY-Dyzayn-bez-nazvanyia

Уже дев’ять місяців безперебійно працює Комплекс переробки олійних культур ТОВ «РІСТОН ОЙЛ», що входить в групу компаній Ristone Holdings. Маслоекстракційний завод багато в чому унікальний і відповідає всім вимогам міжнародних стандартів виробництва. Зараз компанія майже завершила будівництво другого пускового комплексу.

При будівництві другого пускового комплексу другої черги ТОВ «РІСТОН ОЙЛ» були залучені іноземні інвестиції у розмірі 2 мільйонів євро.

Було укладено контракт з німецькою фірмою “Конвекс Інтернешинал ГмбХ”, що дало можливість отримати нове якісне і надійне обладнання вищих європейських стандартів, а саме: сушіння і очищення фірми PETKUS (Німеччина);  транспортне обладнання фірми RIELA (Німеччина); 4 основних та 2 допоміжних зернових силосу ємкістю 20 000м3 SYMAGA (Іспанія).

Другий пусковий комплекс другої черги ТОВ «РІСТОН ОЙЛ»

Такі покращення дозволять тримати якість на вищому рівні, та збільшити об’єми добової норми переробки більше, ніж у двічі, при цьому мінізувати викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Нагадуємо, в січні в Україні відкрився новий сучасний комплекс переробки олійних культур «РІСТОН ОЙЛ». Підприємство розташовано  на території, яка межує з територією ТОВ «Орільський Об’єднаний Елеватор» та збудований за власні кошти  групи компаній Ristone Holdings.

ТОВ «РІСТОН ОЙЛ»  збудований за власні кошти групи компаній Ristone Holdings. Загальна сума інвестицій у будівництво склала близько 350 млн.грн.

До складу комплексу переробки олійних культур входять: масло пресовий цех потужністю 640 т/добу, цех екстракції, виробничо-технологічна лабораторія, силоси запасу сировини з норійною баштою, відділення завантаження лушпиння на автотранспорт, резервуари для зберігання олії, відділення грануляції шроту, відділення наливу олії у вагони та автотранспорт, відділення завантаження гранульованого шроту на автотранспорт та залізничні вагони, котельня, яка працює на власних відходах виробництва.

При належній обробці – гранулюванні  лузги, отримується якісний конкурентоздатний продукт – пелети, які користуються питомим попитом на сучасному ринку.

Основним напрямком діяльності комплексу є глибока переробка олійних культур.

На даний час виготовляється така продукція: олія сояшникова, шрот гранульований, експандована  макуха, з відходів виробництва паливні пелети для опалення.

На перспективу передбачена можливість розміщення в маслопресовому цеху лінії гідратації та сушки фосфатидів із складом зберігання фосфатидів з подальшим відвантаженням на автотранспорт.


Для довідки:

RistoneHoldings (Дніпропетровська область) є сільськогосподарський вертикально інтегрований холдинг, до складу якого входять: мелькомбинат, п’яти  хлібозаводів, три елеватора, сільгосппідприємства групи використовують для сільгоспвиробництва близько 75  тис га земельних угідь в Дніпропетровській і Харківській областях.

До складу групи входять такі підприємства як: ТОВ «Дніпромлин», ТОВ «Хлібзавод №10», ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор», ТОВ «Агрофірма Орільська», ТОВ «Агроальянс», ДП «Агрофірма Вікторія», ТОВ «Агрофірма ім.Горького », СТОВ « Злагода » та ін.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: