НОВИНИ

В Україні названо реальний обсяг тіньового ринку насіння

02.07.2020 07:32
wwwpdaaeduua-2287

Обсяг тіньового насіння на українському ринку займає приблизно 30%, якщо оцінювати сегмент кукурудзи і соняшнику, – вважають у ТОВ« Євраліс Семенс Україна ». Про це повідомляє АПК-інформ, пише agronews.ua.

«Європа більше захищена в правовому полі від фальсифікації, адже там все фермери знаходяться на податковому обліку і супроводжуються офіційними дистриб’юторами », – відзначають в «Євраліс».

І вважають, що для України в цьому плані не вистачає саме ініціатив щодо зменшення податків і збільшення контролю.

«До того ж помітна велика зацікавленість певних владних кіл в покриванні виробництва фальсифікату. А зниження податків і поліпшення контролю буде впливати на прозорість бізнесу», – додали в компанії.

Однак, як вважають в компанії, за останні роки завдяки старанням насіннєвих компаній і Насіннєвої асоціації України частка ринку фальсифікату впала приблизно з 20% до 10%.

«Найчастіше від фальсифікату страждають дрібні фермери, які купують такі насіння, враховуючи їх дешевизну, через Інтернет або на ринках. Загалом, все виявлені нами підробки були зроблені на території України. На всіх семінарах для виробників ми проводимо роз’яснення, що справжні насіння не можуть бути дешевими, інформуємо про орієнтовну ціну на наші насіння, закликаємо працювати з офіційними дистриб’юторами MAS Seeds», – акцентували в компанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: