НОВИНИ

Tempo F8- це напівпричіпна, восьмирядна, високошвидкісна сівалка точного висіву

20.01.2022 14:23
IMG_20220117_144230_849

Tempo F8 – це напівпричіпна, восьмирядна, високошвидкісна сівалка точного висіву. Сівалка має технологію сівби, яка використовує підвищений тиск в системі для поштучного дозування та транспортування насіння до сім’яложа, що робить її не чутливою до високої швидкості сівби та зберігає якісні показники висіву. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише  agronews.ua.

Завдяки оптимальному розташуванню та продуманій конструкції опорних коліс забезпечується стабільна глибина висіву, що сприяє рівномірному росту та розвитку рослин.

Сівалка Tempo F оснащується високопродуктивною системою внесення мінеральних добрив із функцією індивідуального посекційного відключення, що дає можливість зменшити витрату добрив та оптимізує їхній розподіл площею поля.

Завдяки своїй конструкції, сівалки Tempo агрегатуються з більшістю тракторів, які мають низькі вимоги до гідравліки та тягового зусилля, а також автономне електричне живлення

В якості опції сівалка Tempo F може оснащуватись вентилятором із приводом від ВВП трактора, що зменшує залежність від гідросистеми трактора та забезпечує незмінно високу точність сівби.

🚜 Детальніше про сівалку точного висіву Tempo F8 за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: