НОВИНИ

Систему держзакупівель необхідно змінити для надання пріоритету українським підприємствам,- Петрашко

06.05.2020 09:32
https://agronews.ua/

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко заявив в ефірі “Свободи слова”, що систему держзакупівель ProZorro необхідно змінити для надання пріоритету українським підприємствам. Про це пише agronews.ua.

Зокрема міністр пожалівся, що система локалізації в країні не працює та назвав систему закупівель дивною.

“Питання реформи ProZorro. У нас система локалізації не працює. Система абсолютно дивна, коли 660 млрд грн замовлень через ProZorro, в тому числі держзакупівель, не має жодної пріоритетності для українських підприємств. Це важливо, і це буде імплементовано”, – підкреслив міністр.

Міністр зазначив, що багато країн переносять виробництво з Китаю через те, що недовіра до цієї країни наростає, що також може посприяти локалізації.

“Є унікальна можливість локалізувати й перевести багато виробництв — фармацевтика, агропромисловий комплекс і побудувати ці ланцюжки вже в Україні”, – сказав посадовець.

Насамкінець Ігор Петрашко заявив, що уряд має намір захищати українські підприємства в площині міжнародної торгівлі.

“Потім — адекватна реакція і підтримка українських підприємств на міжнародній арені через більш скрупульозну увагу до антидемпінгових розслідувань. У нас найменша кількість антидемпінгових розслідувань у світі”, – зазначив він.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: