НОВИНИ

Система SeedEye буде доступна для більшої кількості моделей зернових сівалок Väderstad

22.03.2021 10:45
Overall

Väderstad, одна з провідних світових компаній у галузі виготовлення техніки для обробітку ґрунту та сівби, робить інноваційну систему датчиків підрахунку насіння SeedEye доступною для зернових сівалок Spirit 600-900S та Rapid A 600-800C/J. Система SeedEye полегшує життя фермеру: вона економить час, надаючи безпрецедентну точність висіву. Про це повідомляє прес-служба Väderstad, пише agronews.ua.

Раніше сівалки Spirit 600-900S та Rapid A 600-800C/J обладнувались датчиками SeedEye виключно для контролю засмічення сім’япроводів, а тепер зможуть ще й підраховувати насіння.

– Використовуючи Väderstad SeedEye, фермер встановлює бажану норму висіву в кількості насінин на квадратний метр. В процесі сівби датчики точно підраховують кількість насінин, що проходить через кожен сім’япровід. Ця інформація поєднується з даними про швидкість руху, отриманими від радару сівалки, автоматично розраховується подача зерна для підтримки обраної норми висіву, – розповідає Йохан фон Мекленбург, директор з розвитку продукції компанії Väderstad.

У 2019 році система датчиків підрахунку насіння SeedEye отримала знак якості за свою точність від випробувального центру DLG у Німеччині. SeedEye передає контроль у руки фермера. Вона автоматично регулює норму висіву на ходу, тому немає необхідності в калібруванні, що спрощує використання сівалки та підвищує ефективність роботи у поля. Система розраховує кількість насінин на квадратний метр, а не масу насіння на гектар, щоб забезпечити кожній рослині оптимальний доступ до світла, води та поживних речовин.

– Розрахунок кількості насінин на квадратний метр, замість ваги на гектар, усувая вплив фракції насіння з різних партій на результат висіву, що допомагає фермеру підвищити точність та оптимізувати продуктивність, – каже Йохан фон Мекленбург.

Система підрахунку насіння SeedEye буде доступна для сівалок Spirit 600-900S та Rapid A 600-800C/J з 2021 модельного року. Якщо ваша сівалка вже обладнана системою контролю засмічення SeedEye, ви зможете її оновити до системи підрахунку насіння SeedEye.

Читайте також: зернові сівалки Rapid та Spirit від Väderstad: озвучено унікальні особливості.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: