НОВИНИ

Синоптики прогнозують сприятливу погоду для озимих культур

04.12.2021 08:13
farmer_03_21_103

Осінь 2021 року була досить посушливою, але температурний режим сприяв нормальному розвитку озимих культур на більшості полів України. Початок календарної зими також досить теплий, значного промерзання на першу декаду не прогнозується. Про це розповіла Тетяна Адаменко, начальниця відділу агрометеорології Укргідрометцентру, пише  agronews.ua.

За її словами, протягом осені спостерігався значний дефіцит опадів, а дощі, які пройшли в останні осінні дні, сприятимуть поповненню ґрунтової вологи, що досить добре позначиться на стані озимих культур.

«Морозів значних не буде, очікується температура від -1°С до -3°С вночі, вдень буде 2-3°С тепла. В окремі дні буде навіть від 6 до 8°С», – повідомила Тетяна Адаменко.

Вона зазначає, що майже по всій території України очікуються помірні опади, більше їх буде в східній частині країни. Це цілком нормальна погода для раннього грудня. Жодних погодних аномалій в цей період в Укргідрометцентрі не прогнозують.

«Тенденція холодної зими з кожним роком зменшується у зв‘язку з глобальним потеплінням», – зауважила експертка.

Читайте також: В Україні вирішення земельних спорів на роздоріжжі кодексів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: