НОВИНИ

Світовий попит на амарант щороку зростає

30.10.2019 15:26
amarant-1-1024x768

У 2017 році площа посівів амаранту в Україні становила 250 га, в 2018-му – 800 га, в поточному році – близько 4 тис. га, а у 2020-му прогнозується на рівні 20 тис. га. Про це повідомляють аналітики компанії Pro-Consalting.

Експерти відзначають, що причиною такого інтересу до амаранту став швидко зростаючий світовий ринок цієї культури. Лише амарантової олії у світі продається на $0,5 млрд, а попит на нього зростає приблизно на 12% щороку.

«Головна перевага амаранту полягає у високому вмісті лінолевої кислоти – найважливішої речовини для життєдіяльності нашого організму, яке бере активну участь в синтезі білків. Також в амарантовій олії багато сквалену – природного з’єднання, яке регулює ліпідний обмін і протидіє передчасному старінню організму. Спочатку єдиним джерелом сквалену вважалися такі важкодоступні продукти, як печінка акули», – ідеться в повідомленні.

Крім того, перевагою амаранту є те, що виробники олії з нього зазвичай заздалегідь викуповують у аграріїв весь майбутній урожай амаранту.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: