НОВИНИ

Світові загрожує продуктовий дефіцит

27.01.2022 10:29
1330044

Загострення конфлікту та повномасштабне вторгнення Росії В Україну може призвести до продуктового дефіциту у всьому світі. Про це розповів акціонер ТІС Андрій Ставніцер у матеріалі «Якщо завтра війна. Дізнались в аграріїв, портовиків і трейдерів, як готуються до можливої агресії Росії» на Latifundist.com, пише agronews.ua.

«Я хотів би, щоб ми не забували, що Україна — важливий учасник глобальної системи Food security. Ми третій у світі постачальник кукурудзи, четвертий — зерна. Багато транспортувань зернових зав’язані на порти Чорного моря. Будь-які затримки, збої, скасування постачання, як і санкції, однозначно призведуть до зростання цін на продовольство в усьому світі. А ціни у 2021 році вже зросли майже на 30%», — зазначив експерт.

За його словами, на тлі ковідної кризи, на тлі регулярних збоїв торгового ланцюжка, вторгнення в Україну та воєнні дії на Чорному морі в буквальному сенсі загрожують продуктовим дефіцитом приблизно 400 млн людей у різних країнах світу.

«Такий сценарій не потрібний абсолютно нікому», — додав Андрій Ставніцер, акціонер ТІС.

Читайте також: Оприлюднено цікаві лоти з оренди земельних ділянок у Prozorro.Продажі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: