НОВИНИ

Світова прем’єра сівалки Väderstad Tempo L24 CSF на виставці ІнтерАГРО 2020 в Києві

27.10.2020 16:00
b961ba07-d1f5-46c3-baeb-2f210b20b273

Tempo L8-24 Central Seed Fill чергова інновація в лінійці моделей сівалок точного висіву Tempo. В новій моделі насіння завантажується в центральний бункер. Кількість і тривалість зупинок для завантаження насіння скорочується – що значно підвищує ефективність роботи сівалки в полі.

“Оскільки Паризька виставка SIMA вже двічі перенесла строки, європейську прем’єру анонсовано на ІнтерАГРО 2020 в Києві”, – розповідає Віталій Філатов, генеральний директор Väderstad Україна.

Tempo L24 CSF обладнана одним насіннєвим бункером об’ємом 3000 літрів. Централізована система розподілу насіння працює під тиском повітря та подає насіння до високоточних висівних пристроїв на кожній секції. Висівний пристрій, працюючи за запатентованою технологією PowerShoot, здійснює сівбу насіння з високою точністю.

Tempo L з системою Central Seed Fill оснащена гідравлічною системою тиску на крила, яка переносить вагу з центральної частини машини на її зовнішні крила. Це дає змогу сівалці реагувати на будь-які нерівності поля і забезпечувати рівні умови проростання рослин.

Сівалка з системою Central Seed Fill зберегла всі переваги попередніх моделей сівалок точного висіву Tempo, такі як: швидкість сівби, висів різноманітних технічних культур, відмінна робота за різних технологій обробітку ґрунту, до того ж спростивши процес завантаження насіння.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: