НОВИНИ

Судно з краденим українським зерном не прийняли вже у двох країнах

19.08.2023 16:18
552

Турецьке судно Sword Lion з вантажем краденого українського зерна не прийняли вже в двох країнах. Суховантаж намагається знайти порт розвантаження. Про це повідомляє usm.media, пише agronews.ua.

Судно Sword Lion завантажили краденим українським збіжжям, привезеним з портів окупованого Криму, йдеться у розслідуванні проєкту SeaKrime. 

Суховантаж прийняв зерно під час рейдової перевалки у порту Кавказ від судна-порушника Akubens.

Крадене зерно мали відправити до Ізраїля, але у Хайфі після 6 днів очікування судно так і не прийняли, повідомила журналістка «Миротворця» Катерина Яресько.

Потім Sword Lion вирушив до Кіпру, але у порту Фамагуста так само відмовили судну.

Наразі суховантаж планує втретє спробувати розвантажити крадене українське зерно. Судно вказало новий порт призначення — Іскендерун (Туреччина).

Зараз на турецькому судні находиться зерно українського походження, вивезене з порушенням державного кордону України, без дотримання необхідних митних процедур. Воно є, по суті, контрабандним. Можливо, зерно пов’язано зі злочинами росії на окупованих територіях України (примусове вилучення агропродукції та ін.), але це потребує подальшого дослідження.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: