НОВИНИ

Суд відмовився задовольнити клопотання про визнання Kernel Holding банкрутом

19.01.2021 10:17
8834bf9018e7a57e4d8f4cc2db2ae8e2

Окружний суд Люксембургу 15 січня відмовився задовольнити клопотання Михайла Стадника про визнання Kernel Holding банкрутом. Про це повідомляє прес-служба компанії, пише  agronews.ua.

«Судді визнали вимогу колишнього власника Stiomi Holding Михайла Стадника безпідставною. Згідно із законодавством Люксембургу, компанія може бути визнана банкрутом тільки у двох випадках: вона не здатна виплачувати борги або не може залучити додаткове фінансування. Kernel Holding не відповідає жодному з цих критеріїв і має достатню ліквідність для обслуговування поточної заборгованості», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що станом на 18 грудня 2020 року на рахунках Kernel було $266 млн.

Крім того, компанія успішно залучає фінансування в міжнародних банках та на ринку капіталу. Так, у жовтні минулого року вона розмістила єврооблігації на суму $300 млн з річною ставкою купона 6,75%.

«У зв’язку з цим подане клопотання про банкрутство в Kernel назвали „необґрунтованим і недобросовісним“. Тепер це підтвердив і Окружний суд Люксембургу. Раніше, проаналізувавши високі фінансові показники Kernel, інвестфонд Dragon Capital назвав справу про банкрутство безперспективною, оскільки вона було відкрита через конфлікт вимог, а не через фінансовий стан компанії», — пояснили у компанії.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: