НОВИНИ

Суд наклав арешт на 28 компаній, що володіють АЗС GLUSCO

15.06.2021 09:36
20210311172206-2290

За ініціативи Служби безпеки України суд наклав арешт на корпоративні права 28 компаній, у власності яких перебувають АЗС та нафтобази GLUSCO. Активи вартістю понад 700 млн грн хотіли переписати на інших осіб. Про це повідомляє пресслужба СБУ, пише agronews.ua.

Таким чином, СБУ не дозволила зловмисникам уникнути відповідальності і не дала їм ухилитися від сплати податків до Державного бюджету України на майже 240 млн грн.

Нагадаємо, що у березні цього року за участі СБУ на об’єктах цих компаній проведено понад 100 санкціонованих обшуків.

Тоді було виявлено і вилучено паливно-мастильні матеріали (бензин, дизельне паливо, паливо для реактивних двигунів, нафтопродукти невідомого хімічного складу) об’ємом понад 13 млн л загальною вартістю більше ніж 350 млн грн.

За оперативною інформацією, суб’єкти господарювання групи компаній GLUSCO організували незаконну схему із ввезення в Україну нафтопродуктів, приховуючи реальні обсяги імпорту.

Наразі у межах досудового розслідування проводяться слідчі дії та комплекс судових експертиз, спрямованих на встановлення всіх обставин справи та відшкодування збитків, завданих національним інтересам України.

Нагадаємо, що на Черкащині викрито незаконну приватизацію землі вартістю понад 10 млн грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: