ВАЖЛИВО

Сучасні аграрії відмовляються від обробітку землі плугом

17.01.2022 13:28
Без назви-1

В Україні багато підприємств вже успішно обробляють поля за допомогою глибокого рихлення та дискування, натомість відмовляються від обробітку плугом. Про це розповів директор BEDNAR в Україні та Молдові Михайло Кришко повідомляє Latifundust.com, пише agronews.ua.

«Багато агропідприємств рухається до того, щоб відійти від оранки максимально, де це можливо. Серед наших клієнтів є підприємства, які вже роками не використовують плуги. Я думаю, що це невпинний процес. Він призведе до того, що оранка, як основна ґрунтообробка, рано чи пізно «помре», — розповів фахівець.

З його слів, в Чехії всі клієнти компанії від плугів або вже відмовились зовсім, або відходять зараз, або звузили їхнє застосування до мінімуму. 

«У Чехії плуги — вимираючий вид. Вони вже перейшли там на чизельні плуги, або по-нашому — глибокорозпушувачі.  Я прогнозую, що глибокорозпушувачі мають наздогнати та перегнати плуги. Хоча, якщо подивитись ширше, то цього року імпортовано також біля 150 комбінованих дисколапових агрегатів, близько 200 важких борін. Отже, агрегати, якими теж можна здійснювати основний осінній обробіток полів, вже «перемогли» плуги», — поділився Михайло Кришко. 

Читайте також: Агрегати BEDNAR завойовують лідируючи позиції в своїх сегментах технікиЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: