НОВИНИ

СТОВ «Дружба-Казначеївка» в 2 рази збільшити поголів’я свиней

14.06.2020 16:06
84078068_269722174441251_1300372268432458502_o

СТОВ «Дружба-Казначеївка» у складі Ristone Holdings – це підприємство, яке спеціалізується на тваринництві вже не перший рік. Раніше в цьому господарстві займалися і свинарством, і ВРХ. Але в цьому році заради оптимізації витрат вирощування ВРХ вирішено було перекинуто на інші господарства холдингу, а «Дружба-Казначеївка» сконцентрувалася на свинарстві.Про це повідомила прес-служба компанії, пише agronews.ua.

Колектив поставив перед собою непросте завдання – незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, збільшити поголів’я свиней в 2 рази – до 12 тис. голів. Зараз у господарстві діє свиноферма на 6,5 тис. свиней, щомісячний приріст приплоду становить 1000 голів, а реалізація відгодівлі – 800 голів.

Для виконання поставленої мети потрібно розширити площу свиноферми: реконструювати і переобладнати корпуси, які раніше займав ВРХ, забезпечити нові комплекси сучасним європейським обладнанням. Адже щоб тварини давали гарне потомство, був приріст поголів’я, для них необхідно створити сприятливі умови.

Керівництво «Дружби-Казначеївки» вже веде переговори з німецьким виробником «Big Dutchman» про закупівлю спеціалізованого обладнання для відгодівельних корпусів і маточників: станкового і кормового обладнання, навозовидалення, вентиляції.

Крім реконструкції і реорганізації старих корпусів в «Дружбі-Казначеївці» планують побудувати з нуля ще один маточник на 132 станкомісця, і створити умови для утримання глибоко супоросних свиноматок.

Переформатування господарства на свинарську галузь тваринництва обумовлене не тільки її більш високою рентабельністю, а й тим, що в останні роки у господарства не вистачає вільних площ під вирощування корму для ВРХ.

Нагадаємо, Ristone Holdings будує елеватор для насіння соняшнику на 20 тис т.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: