НОВИНИ

Стартувало подання заявок для включення до переліку верифікованих експортерів 

07.11.2023 16:55
graine-expotr-cheklist-67858

Подання заявок для включення українських агропідприємців до переліку верифікованих експортерів стало доступним у Державному аграрному реєстрі (ДАР). Про це говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

«Для включення до переліку верифікованих експортерів підприємець, по-перше, має зареєструватись у ДАР, якщо він там ще не зареєстрований. По-друге, отримати лист-підтвердження з банку щодо проведення успішної експортної операції. Третій крок — подання заявки в ДАР, де вказати код платника ПДВ та додати сканкопію листа з банку», — говориться у повідомленні міністерства. 

Рішення про включення до переліку експортерів ухвалюється протягом 3 робочих днів після подання заявки. 

Як відомо, уряд схвалив постанову «Про реалізацію експериментального проєкту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану». Згідно з документом, буде сформовано перелік верифікованих суб’єктів агропромислового комплексу, які здійснюють експорт товарів. Зокрема, зернових, олійних і продуктів переробки. Підприємець для включення до переліку експортерів повинен відповідати певним критеріям.Перегляди: 34
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: