НОВИНИ

Стартує навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro»

22.01.2021 12:32
a1ca2cfb28ee6ca0c0cefba5263fd439

Щоб допомогти підприємствам знайти правильні рішення й підвищити ефективність їх роботи, Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) у співпраці з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC), ДУ «Офіс з просування експорту в Україні» за фінансування Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запускають навчальний проєкт «Практичні інтенсиви Grow up: Agro». Про це повідомляє пресслужба USAID, пише agronews.ua.

Розвиток бізнесу в контексті пошук нових каналів збуту – один із головних викликів, які стоять перед малим бізнесом в Україні. Кому я можу продавати свій товар, через які канали, чи потрібно його адаптувати під вимоги конкретного замовника, чи реально мені вийти в роздрібні мережі? Ці питання виникають майже у кожного власника/власниці невеликого бізнесу.  

Grow up: Agro – це триденний навчальний інтенсив та серія менторських сесій в форматі онлайн, яка допоможе вдосконалити навички управління підприємствами та сприятиме виходу бізнесу на новий рівень.

Навчальна програма розроблена для власників мікро-, малих та середніх підприємств, які займаються виробництвом та переробкою:

▪️ молока та м’яса;

▪️ овочів, фруктів та ягід;

▪️ кондитерських виробів;

▪️ аквакультури;

На програму можуть подаватися підприємства, які працюють в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях.

У аплікантів є можливість обрати найбільш зручний час для навчання:

▪️ 4-6 лютого;

▪️ 11-13 лютого;

▪️ 25-27 лютого;

▪️ 18-20 березня;

▪️ 25-27 березня;

▪️ 1-3 квітня.

Учасники програми дізнаються:

✔️ як побудувати ефективну систему управління компанією (юридичні питання, стратегія розвитку та фінансування діяльності);

✔️ як підвищити конкурентоспроможність підприємств (маркетингова, комунікаційна та SMM стратегія);

✔️ навіщо потрібна сертифікація і як її проходити (екологічні аспекти ведення бізнесу, добровільна сертифікація, Global G.A.P, HACCP);

✔️ як розвивати канали продажів (маркетплейси, інтернет-магазини, торговельні мережі, співпраця на умовах франшизи);

✔️ як вибудувати оптимальну логістику продукції (ланцюг постачання продукції, транспортна логістика, юридичні аспекти контрактної діяльності);

✔️ як знайти спільну мову з іноземними партнерами (бар’єри щодо завоювання іноземних ринків, ведення та супровід переговорів, особливості бізнес-культури зарубіжних партнерів).

Випускники програми, які пройдуть відбір, матимуть змогу взяти участь в менторських сесіях та отримають групові й індивідуальні консультації від менторів проєкту.

Тематики менторських сесій:

▪️ нові канали збуту продукції;

▪️ e-commerce;

▪️ інструменти для розвитку та масштабування бізнесу;

▪️ організація логістики та ланцюгів збуту;

▪️ просування продукції; 

▪️ фінансові аспекти контрактної діяльності;

▪️ самоаудит підприємства;

▪️ залучення додаткових фінансових ресурсів;

▪️ аналіз конкурентів.

Участь безкоштовна, окрім сплати благодійної допомоги у розмірі 300 грн, за рахунок якої друкуються навчальні матеріали для учасників.

Щоб долучатися до “Практичних інтенсивів Grow up: Agro» необхідно заповнити анкету, вказавши бажаний час навчання.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: