НОВИНИ

Стало відомо, за яких умов українські сировари витіснять імпорт

03.08.2022 17:03
Karpaty-tur1-40116-28147

Завозити великі обсяги того ж польського сиру вже не вийде. Це стає просто невигідно, оскільки з 20 липня такий товар зразу подорожчав на 25%, повідомляє «Інфагро», пише agronews.ua.

«Якщо українські сировари не почнуть піднімати ціни на свою продукцію, імпорт сиру скоро має суттєво скоротитися, з’явиться можливість збільшення виробництва вітчизняного товару. Оскільки ціна тепер важлива навіть для гурманів, українці будуть купувати вітчизняний сир. Тож сироварам зараз аж ніяк не варто зловживати збільшенням цін, без європейських конкурентів можна буде заробити значно більше на обсягах», — пояснили експерти. 

Нарощування експорту також сприятиме збільшенню виробництва. Навіть якщо прийдеться трохи знизити ціну, то торгівля все одно буде досить прибутковою за рахунок девальвації гривні й більших оборотів, додають спеціалісти.

«Тож скоро виробники сиру, які до недавнього часу знижували випуск через падіння попиту, активізуються. У серпні виробництво і сиру, і сирних продуктів може збільшитись відсотків на 10», — прогнозують експерти.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: