НОВИНИ

Стало відомо, з чого розпочнуть приватизацію під час війни

08.08.2022 10:02
f7de269-sale690

Заплановане на вересень відновлення процесу приватизації почнеться з хлібокомбінатів та спиртових заводів на заході країни, переважно тих, що не працюють. Про це в. о. голови Фонду державного майна Ольга Батова повідомила в ефірі інформаційного телемарафону, інформує УНІАН, пише agronews.ua.

“Зараз ми вважаємо важливим почати приватизацію, наприклад, комбінатів хлібопродуктів, спиртових заводів і тих об’єктів, які можуть допомогти країні розв’язати проблему з зерном, з зерновими сховищами – з тим, щоб переробити це зерно”, – сказала вона.

Батова зазначила, що переважно і спиртові заводи, і хлібокомбінати, що знаходяться в державній власності, не працюють. 

За її словами, є близько 200 об’єктів, вже готових до приватизації.

“Всі ці об’єкти є цікавими, тому що вони розташовані в Західній Україні та регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Ці підприємства цікаві для релокації бізнесу”, – пояснила керівник ФДМ.

Батова додала, що в разі прийняття до вересня всієї нормативної бази та початку активних аукціонів вже з 1 вересня, держбюджет може поповнитися на 1 млрд грн.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: