НОВИНИ

Стало відомо, яким буде бюджет 2023

17.08.2022 12:31
original

Міністерство фінансів України вже планує проєкт закону про Державний бюджет на 2023 рік. Про це заявив міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв’ю для «РБК-Україна», пише agronews.ua.

«Бюджет буде надзвичайно жорсткий. Це бюджет можливостей в умовах війни. Але водночас є надія, що ми зможемо його профінансувати. Ключове завдання — знаходження коштів, зокрема за допомогою наших партнерів-країн, щоб профінансувати дефіцит бюджету», — зазначив він.

За словами Марченка, всі видатки бюджету будуть переглянуті та оптимізовані.

«У нас бюджет виходить з одного боку надзвичайно складний, тому що складний рік, складні макропоказники, які важко об’єктивно оцінити, багато невідомих. Але з іншого боку — достатньо простий. Тому що ми маємо профінансувати пенсії пенсіонерам, зарплати медикам, освітянам, соціальний захист громадян, виплати внутрішньо переміщеним особам і кошти на військову кампанію, на армію», — уточнив він.

Очільник Мінфіну не назвав курс гривні, який буде закладено у бюджеті на наступний рік.

«Я не хочу створювати очікування. Але там цифри не катастрофічні. Є сподівання, що більш-менш всі баланси будуть збережені», — сказав Марченко.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: