НОВИНИ

Стало відомо, який фрукт на смак як свіжоспечений хліб

03.09.2021 15:31
depositphotos_409997892-stock-photo-close-up-of-insulted-and

Хлібний фрукт – історично значущий фрукт з багатьма перевагами. Про це повідомляє agnetwest.com, пише agronews.ua.

Люди, що опинилися на тропічних островах посеред океану, звикли виживати на хлібних фруктах. З тієї ж сім’ї, що і шовковиця та джекфрут, хлібний фрукт за своєю текстурою схожий на свіжоспечений хліб і на смак трохи нагадує картоплю. Хлібний фрукт можна знайти у всьому світі, він використовується для харчування, медицини, будівництва човнів та для запобігання ерозії схилів пагорбів.

Використовуються всі частини дерева, які є важливою частиною екосистеми, де б вони не росли. Існує сотні сортів хлібних фруктів, і багато з них виглядають зовсім інакше, ніж стандартна зелена куля, яку часто можна побачити на фотографіях.

Деякі з них ідеально підходять для вирощування в домашніх умовах, якщо клімат відповідний. Ви можете висаджувати в контейнери в прохолодніших приміщеннях і виносити на вулицю влітку. Хлібним фруктам потрібне сонце. Якщо ви посадили їх у горщики, обертайте їх протягом дня за сонцем. Однією з чудових переваг хлібного фрукта є те, що він може рости на різних ґрунтах.

Нагадаємо, що Стало відомо, коли Україну накриють заморозки.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: