НОВИНИ

Стало відомо, яку суму Китай інвестує в український АПК

13.09.2021 16:03
video_shanghai_01_big

Шанхай розвиває ряд проектів агропромислового сектора в Україні на загальну суму $17 млн. Про це повідомляє Мінфін, пише agronews.ua.

Китай бачить перспективи співпраці з Україною в енергетиці, інфраструктурі, сільському господарстві. Про це повідомила заступник директора Шанхайської міській торговельній комісії Чжу І.

Зараз, за її словами, є шість проектів прямих інвестицій Шанхая в Україну на суму $ 17 млн, що стосуються сільського, лісового господарства, тваринництва та рибного господарства.

“Загальний обсяг контрактів, які Шанхай укладає в Україні, досягає $ 897 млн, з яких $ 278 млн стосуються сфери телекомунікацій, розробки і газодобувних, бурових проектів”, – розповіла вона.

Товарообіг між Шанхаєм і Україною в 2020 році склав 4,6 млрд юанів.

“Думаю, співпраця між нашими країнами може бути взаємовигідним. Чим краще ми будемо розвивати торгівлю та обмін інвестиціями, тим більше це створить можливостей для інновацій і співробітництва в сфері енергетики, сільського господарства, будівництва інфраструктури, виробництва промислових товарів і в інших секторах”, – зазначила Чжу І.

Нагадаємо, що В Україні зміняться правила торгівлі в інтернеті.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: